Limit Sizsiniz!

Vizyonumuz

Günümüzün gözde ve her geçen gün daha da önem kazanan Bilişim Teknolojileri alanındaki her türlü değişim ve gelişmeleri kesintisiz takip ederek, organize ettiği ve geliştirdiği yeni eğitimlerle bireysel ve kurumsal öğrencilerinin kişisel gelişim ve becerilerine katkı sağlayarak alanında en çok tercih edilen bilgisayar kursu olmaktır.


Misyonumuz

Uluslararası standartlar ve kriterler ışığında bilişim teknolojilerinin bireylerin yaşamlarına aktarılması konusunda ihtiyaç duyulan bilgisayar destekli teknik eğitimleri, bireysel ve kurumsal paydaşlarımıza doğru ve etkili bir şekilde aktarmak en temel görevimizdir.


Tarihçe ve Yerleşke

1992 yılında kurulan Limit Eğitim Kurumları, eğitim ve öğretim konusunda 23 yıllık tecrübesiyle sektörde saygın bir konuma gelmiştir.

Ankara’nın merkezinde Meşrutiyet Caddesi ve Karanfil sokağın kesiştiği yerdeki yerleşkesiyle ulaşım açısından çok avantajlı bir konumdadır. (İletişim için tıklayınız)

Tecrübeli ve alanında uzman eğitici kadrosu ile sizlere en kaliteli eğitimi sunma konusunda çalışmaktadır.


Uygun Ödeme Koşulları

Limit Eğitim Kurumları’nda, tüm eğitimler için taksit ve özel indirimlerle kişiye özel ödeme planı hazırlanır.


İnsan Kaynakları Anlayışımız

Limit Eğitim Kurumları, çalışanlarının motivasyonunu yüksek tutmak, herkesin üyesi olmak istediği ve üyesi olmaktan gurur duyduğu bir kurum olmak amacıyla insan kaynakları politikası olarak; üstün bilgi, beceri ve yeteneğe sahip, kurum kültürüne kolayca adapte olabilen, İş ahlakı gelişmiş, dürüst, tutarlı, değişime ve gelişime açık, çalıştığı kurumun geleceği ile kendi yarınlarını bütünleştiren kişilerin istihdamını esas alır.


Temel Değerlerimiz

Garantili Eğitim: Limit Eğitim Kurumların’da derslere katılıp, %90 devam oranını sağladığı halde belge alacak başarıyı gösteremeyen veya sınavlarda başarılı olmasına rağmen kendisini yetersiz hisseden kursiyer, eğitiminin başladığı tarihten itibaren 1 yıl boyunca aynı eğitimi tekrar ücretsiz alma hakkına sahiptir.


Öğrenci Memnuniyeti

Limit Eğitim Kurumları için en büyük öncelik öğrencilerimizin memnuniyetidir. Eğitimlerde yapılan anketler detaylı olarak ve titizlikle incelenir. Öneri ve talepler dikkate alınır.

Kurumumuza ilişkin ortalama memnuniyet oranı % 94′dür. Yeni öğrencilerimizin % 51′i, daha önce Kursumuzda eğitim almış ve almakta olan öğrencilerimizin tavsiyesi ile kayıt yaptırmaktadır.


Uzaktan Eğitim

Kurslarımıza özellikle şehir dışından katılan kursiyerlerimiz için özel olarak kurduğumuz uzaktan eğitim sitemi ile ders içeriklerine uzaktan erişimi sağlıyoruz. Uzaktan eğitim sistemi, ile Ankara içinden katılan kursiyerler için de ders notlarına ulaşım ve kendisini test etme açısından avantaj sunuyor. Ayrıntılı bilgi için bizimle irtibata geçiniz…


Nezih Eğitim Ortamı

Tüm sınıflarımızda Projeksiyon sunumu ile görsel destekli anlatım yapılmaktadır. Eğitim Kurumlarımızda her öğrencinin önünde, en güncel ve gelişmiş yazılımları kaldırabilecek güçte ve hızda, sürekli internet bağlantılı bilgisayarlar yer alır. Ayrıca sınıflarımız ferah, ısıtma ve soğutma gibi iklimlendirme koşullarına sahiptir.


Güçlü Eğitim Kadrosu

Tüm öğretmenlerimiz ilgili alanda üniversite mezunu, en az 5 yıl sektör deneyimine ve pedagojik olarak eğitmenlik formasyonuna sahiptir. Eğitmen adayları stajyer eğitmen olarak derslere katılırlar. Stajyer eğitmenlik esnasında gerekli olan eğitmenlik altyapısı oluşturulur, gerekli oryantasyon yapılır. Bu sırada uygulanan testler, demo dersler, anketler ve eğiticinin eğitimi seminerleri ile eğitmenliğe ilişkin hazırlık süreci tamamlanmış olur. Limit Eğitim Kurumları’nda özetle, eğitmenler titizlikle seçilir. Çünkü, her eğitimi ve programı kullanmayı bilmek, eğitmenlik yapmak için yeterli değildir. Tüm kadromuz, alanında uzman olmanın yanında, mesleğini seven, insan ilişkilerinde ve iletişimde mükemmel, yeniliklere uyum sağlayabilen, sektör deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

X