Autocad Uzmanlığı Kursu

Her türlü meslek dalında 2 boyutlu ve 3 boyutlu çizimlerin yapılabildiği genel bir çizim programıdır. Mimari, makina ,inşaat , harita, peyzaj vb. birçok meslek dalında çizimlerin imalata göre hazırlandığı etkili bir imalat çiziminin yapılduığı en çok kullanılan programlardan birisidir.

Autocad Kursuna Kimler Katılmalı?
Atoucad kursuna: makine, inşaat, harita, peyzaj , elektrik, mobilya dekorasyon vb. bir çok teknik dalda çalışan mühendis tekniker gibi teknik işlerle uğraşan herkes katılabilir.

Kurs İçeriği
2 BOYUTLU
Genel Autocad ekran ayarları Zoom komutları 2 boyutlu çizim komutları Düzenleme komutları Araç çubukları Bloklar (oluşturulması, yerleştirilmesi) Ölçülendirme komutları Katman oluşturma ve kullanımı Çıktı alma İzometrik çizim Mimari proje çizimi

3 BOYUTLU
3 boyutlu ekranına giriş Görünüş komutları Kaplama komutları Koordinat sistemi ve ayarları Tel ve yüzey modelleme komutları 3B katı modellerle çalışmak Katı model oluşturma komutları Katı model düzenleme Layout ile pafta düzeninin ayarlanması Render işlemleri

Genel Autocad Soru ve Sorunları
Milli Eğitim Bakanlığı Sınavına Hazırlık

Kurs Sonunda Alacağınız Sertifika
Kurs sonunda Milli Eğitim tarafından yapılan yazılı ve uygulama sınavınıda başarılı olan adaylara – Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Bilgisayar Autocad Sertifikası verilir.

Ödeme Fırsatları
Ödeme Türü Tutar
Peşin Ödeme (Kısa Süreli Kampanya Son Hafta)
Kredi Kartı İle Taksit
Senet İle Taksit / 4

X